Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

24 лютого 2020 року відбудеться засідання за круглим столом на тему: «Впровадження системи НАССР у навчальних закладах шкільної та дошкільної освіти - обов'язкова умова для гарантії безпечного харчування дітей»

24
лютого понеділок
час проведення 15:00 — 19:00

Під час засідання за круглим столом учасники матимуть змогу детальніше розглянути практичні аспекти впровадження системи НАССР в систему шкільного харчування, обговорити проблеми, які виникають під час запровадження нових стандартів харчової безпеки у навчальних закладах та підприємствах шкільного харчування.

Учасникам круглого столу буде надано зразки документації необхідної для впровадження системи НАССР.

До участі запрошено представників місцевих органів влади, керівників закладів шкільної та дошкільної освіти, керівників підприємств організуючих харчування у навчальних закладах, представників постачальників продуктів харчування, представників виробників харчових продуктів які мають на підприємстві діючу систему безпеки харчових продуктів та експертів.

Дата проведення: 24 лютого 2020 р.

Місце проведення : м. Київ, вул. Хрещатик, 36, Колонна зала

Час проведення: 15:00-19:00. Реєстрація з 14:30

Телефон для довідок: (063) 948-00-11

E-mail: [email protected]

Організатор: Громадська рада при виконавчому органі Київської міської ради (Київській міській державній адміністрації)

Партнери заходу: Асоціація Підприємств організуючих харчування у навчальних закладах та Благодійний фонд «Щасливі діти – здорові діти».

Форма реєстрації : https://forms.gle/6BfoSvq4L9SdYMBd7

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]