Департамент суспільних комунікацій КМДА оголошує конкурс на зайняття вакантної посади державної служби – провідного спеціаліста відділу комунікацій з громадськістю управління з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю (категорія «В»)

Посилання на оголошення на сайті Нацдержслужби (розміщено 08.05.2018). Номер вакансії 83599.

Умови
проведення конкурсу на зайняття вакантної посади державного службовця – провідного спеціаліста відділу комунікацій з громадськістю управління з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю Департаменту суспільних комунікацій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
(категорія «В»)

Загальні умови

Посадові обов’язки

Готує інформаційні матеріали про виконання актів Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, Київської міської ради та виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), що регулюють розвиток відповідних сфер діяльності відділу;

здійснює організаційно-правове та матеріально-технічне забезпечення діяльності громадської ради при виконавчому органі Київської міської ради (Київській міській державній адміністрації);

організовує проведення семінарів, конференцій, «круглих столів», зустрічей з представниками громадськості з питань, що належать до компетенції відділу та за результатами готує пропозиції на розгляд керівництва;

готує пропозиції до проектів рішень з питань проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики у
м. Києві;

здійснює адміністрування та координацію роботи розділу «Громадське обговорення проектів нормативно-правових актів» в межах інформаційно-телекомунікаційної системи «Єдиний веб-портал територіальної громади міста Києва»;

розглядає за дорученням керівництва звернення громадян, установ і організацій з питань, що належать до компетенції відділу.

Умови оплати праці

Посадовий оклад – 4400,00 грн - відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 18 січня 2017 року № 15 «Питання оплати праці працівників державних органів» (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 25 січня 2018 року №24). Надбавка до посадового окладу за ранг – відповідно до додатку 2 до зазначеної постанови. Інші надбавки та премії відповідно до статті 52 Закону України «Про державну службу». Додаткові стимулюючі виплати у вигляді надбавки за інтенсивність праці – відповідно до Положення про застосування стимулюючих виплат державним службовцям, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 18 січня 2017 року № 15.

Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду

Відповідно до частини першої статті 34 Закону України «Про державну службу» призначення на посаду здійснюється безстроково.

Відповідно до частин другої та третьої статті 35 Закону України «Про державну службу» при призначенні на особи на посаду державної служби вперше встановлення випробування є обов’язковим. Випробування при призначенні на посаду державної служби встановлюється строком до шести місяців.

Перелік документів, необхідних для участі в конкурсі, та строк їх подання

Особа, яка виявила бажання взяти участь у конкурсі подає (особисто, або поштою) конкурсній комісії такі документи:
1. Копію паспорта громадянина України.
2. Письмову заяву про участь у конкурсі із зазначенням основних мотивів що до зайняття посади державної служби (за формою), до якої додається резюме у довільній формі.
3. Письмову заяву, в якій особа повідомляє, що до неї не застосовуються заборони, визначені частиною третьою або четвертою статті 1 Закону України "Про очищення влади", та надає згоду на проходження перевірки та оприлюднення відомостей стосовно неї відповідно до зазначеного Закону.
4. Копію (копії) документа (документів) про освіту.
5. Оригінал посвідчення атестації щодо вільного володіння державною мовою.
6. Заповнену особову картку встановленого зразка.
7. Декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік.
У разі подання документів для участі у конкурсі особисто або поштою заяви, зазначені у підпунктах 2 і 3 цього пункту, пишуться власноручно.
Особа, яка виявила бажання взяти участь у конкурсі, може подавати додаткові документи стосовно досвіду роботи, професійної компетентності і репутації (характеристики, рекомендації, наукові публікації та інші).

Документи приймаються до 16-00 год. 24 травня 2018 року за адресою: 01001, м. Київ,
вул. Хрещатик, 50-б тел. 235-05-01 к.308

 

Додаткові (необов’язкові) документи

Не потребує

Місце, час та дата проведення конкурсу

01001, м. Київ, вул. Хрещатик, 50-б, о 10.00 год.,
07 червня 2018 року.
За рішенням конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття вакантної посади провідного спеціаліста відділу комунікацій з громадськістю управління з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю Департаменту суспільних комунікацій дата та час проведення конкурсу можуть бути змінені, про що конкурсантів буде повідомлено додатково.

Прізвище, ім’я та по батькові, номер телефону та адреса електронної пошти особи, яка надає додаткову інформацію з питань проведення конкурсу

Шахова Тетяна Віталіївна

(044) 235-05-01

dsk@kievcity.gov.ua

Кваліфікаційні вимоги

1

Освіта

вища освіта ступеня молодшого бакалавра або бакалавра

 

2

Досвід роботи

не обов’язковий

3

Володіння державною мовою

вільне володіння державною мовою

Вимоги до компетентності

1

Наявність достатніх особистих компетенції

·  Відповідальність;

·  Системність і самостійність в роботі;

·  Орієнтація на саморозвиток;

·  Вміння працювати в стресових ситуаціях;

·  Вміння працювати з інформацією;

·  Орієнтація на досягнення кінцевих результатів;

·  Вміння вирішувати комплексні завдання;

·  Вміння надавати пропозиції, їх аргументувати та презентувати;

·  Вміння ефективної координації з іншими;

·  Вміння надавати зворотний зв'язок;

·  Здатність приймати зміни та змінюватись.

2

Знання сучасних інформаційних технологій

Досвідчений користувач Microsoft Office (Word, Excel, Power Рoint, графічні редактори, веб-переглядачі та ін). Навички роботи з інформаційно-пошуковими системами в мережі Інтернет; знання сучасних технологій з електронного урядування, вільне користування системами інформаційно-правового забезпечення та іншими інформаційно-телекомунікаційними технологіями.

 

Професійні знання

 

Вимога

Компоненти вимоги

1

Знання законодавства

 Знання:
- Конституції України;
- Законів України:
«Про державну службу»
«Про запобігання корупції».

2

Знання спеціального законодавства, що пов’язане із завданнями та з містом роботи державного службовця відповідно до посадової інструкції (положення про структурний підрозділ)

Знання:
- Кодексу законів про працю України;
- Законів України:
 «Про місцеве самоврядування в Україні»;
«Про службу в органах місцевого самоврядування»;
«Про місцеві державні адміністрації»;
«Про столицю України – місто-герой Київ»;
 «Про інформацію»;
«Про доступ до публічної інформації»;

- постанов Кабінету Міністрів України:

«Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики»;

«Про затвердження Порядку сприяння проведенню громадської експертизи діяльності органів виконавчої влади»;
 - правил ділового етикету.

Портал працює в тестовому режимі. Якщо ви маєте зауваження або пропозиції, будь ласка, напишіть нам: support.web@kyivcity.gov.ua або зателефонуйте за номером:(044) 366-80-13