Версія для людей із вадами зору

Про намір укласти договори про надання послуг з транспортування транспортних засобів, тимчасово затриманих інспекторами з паркування Департаменту транспортної інфраструктури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) у випадках, передбачених Кодексом України про адміністративні правопорушення, та в порядку, визначеному Порядком тимчасового затримання інспекторами з паркування транспортних засобів та їх зберігання, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України

До уваги суб'єктів господарської діяльності!

Департамент транспортної інфраструктури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), керуючись Цивільним Кодексом України, Кодексом України про адміністративні правопорушення, Порядком тимчасового затримання інспекторами з паркування транспортних засобів та їх зберігання, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 14 листопада 2018 року № 990, рішенням Київської міської ради від 27 вересня 2018 року № 1530/5594 «Про уповноваження посадових осіб (інспекторів з паркування) Департаменту транспортної інфраструктури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)», Положенням про Департамент транспортної інфраструктури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), затвердженим розпорядженням виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 19 листопада 2018 року № 2089, оголошує про намір укласти договори про надання послуг з транспортування транспортних засобів, тимчасово затриманих інспекторами з паркування Департаменту транспортної інфраструктури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) (далі - договір про надання послуг з транспортування) у випадках, передбачених Кодексом України про адміністративні правопорушення, та в порядку, визначеному Порядком тимчасового затримання інспекторами з паркування транспортних засобів та їх зберігання, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 14 листопада 2018 року № 990, з суб'єктами господарської діяльності (перевізниками) - підприємствами, установами та організаціям, які провадять діяльність, пов'язану із транспортуванням транспортних засобів за допомогою спеціальних автомобілів-евакуаторів (далі - евакуатор), на таких умовах:

 1. Реєстрація перевізника у Єдиному державному реєстрі юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців відповідно до чинного законодавства України.
 2. Наявність у перевізника евакуаторів, що можуть здійснювати перевезення транспортних засобів до п'яти тон у спосіб, що виключає можливість механічного пошкодження транспортного засобу при його завантаженні/розвантаженні та транспортуванні.
 3. Обов'язкова наявність у перевізника договору страхування цивільно-правової відповідальності як власника наземних транспортних засобів.
 4. Обов'язкова наявність у перевізника договору страхування відповідальності перевізника.
 5. Забезпечення проведення необхідних заходів щодо технічного контролю стану евакуатору, в тому числі устаткування для завантаження/розвантаження транспортного засобу стану, а також медичного огляду працівників.
 6. Забезпечення застосування евакуаторів у режимі 24/7.
 7. Наявність у перевізника цілодобової диспетчерської служби для координації робіт із застосування евакуаторів.

Письмові пропозиції про готовність укласти договір про надання послуг з транспортування приймаються до 31 грудня 2021 року за адресою: 01030, м. Київ, вул. Леонтовича, 6 або на електронну пошту: dti@kmda.gov.ua, телефон для довідок: (044) 363-63-43.

До пропозицій обов'язково додаються завірені у встановленому порядку копії таких документів:

 1. Виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб -підприємців.
 2. Наказу про призначення директора підприємства, установи та організації або уповноваженого на підписання договору про надання послуг з транспортування (для юридичних осіб).
 3. Свідоцтва про реєстрацію платника податку або свідоцтва про реєстрацію податку на додану вартість.
 4. Договору страхування цивільно-правової відповідальності власника наземних транспортних засобів.
 5. Договору страхування відповідальності перевізника.

Оголошення про намір Департаменту транспортної інфраструктури укласти договори про надання послуг з транспортування від 01 липня 2020 року вважається таким, що втратило актуальність.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua