Версія для людей із вадами зору
Версія для людей із вадами зору

Про проведення публічного обговорення проекту Антикорупційної програми виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) на 2018 рік

16
грудня неділя

19 квітня 2018 року о 16.00 год. відбудеться публічне обговорення проекту Антикорупційної програми виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) на 2018 рік.

Запрошуємо взяти участь у заході представників громадськості та експертів, які володіють як теоретичними, так і практичними знаннями про особливості роботи виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) та мають досвід роботи в сфері запобігання корупції.

Місце проведення: каб. 514, вул. Хрещатик, 36, м. Київ

Контактна особа: Гальчишак Андрій Юрійович, Управління з питань запобігання та виявлення корупції виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), тел.:(044) 202-60-11.

Портал працює в тестовому режимі. Якщо ви маєте зауваження або пропозиції, будь ласка, напишіть нам: support.web@kyivcity.gov.ua або зателефонуйте за номером:(044) 366-80-13