Версія для людей із вадами зору
Версія для людей із вадами зору

Про результати проведення конкурсів на право оренди нежитлових приміщень комунальної власності територіальної громади міста Києва відповідно до Положення про оренду майна територіальної громади міста Києва, затвердженого рішенням Київської міської ради ві

23
вересня неділя

На засіданні конкурсної комісії з питань оренди майна територіальної громади міста Києва Департаменту комунальної власності м. Києва 02.04.2018 було проведено конкурси на право оренди:

  • нежитлового будинку площею 117,00 кв. м, що розташований на вул. Стеценка, 20 к. 10. Переможцем визнано ТОВ «ТПК ЕКО СВІТ».
  • нежитлових приміщень площею 149,60 кв. м, що розташовані на вул. Фролівській, 1/6 літ. А’. Переможцем визнано ГО «Громадська екологічна ініціатива».
  • нежитлової споруди площею 83,80 кв. м, що розташована на вул. Михайла Бойчука, 1/3. Переможцем визнано ТОВ «ГУД ДЕЙ ГРУП».
Портал працює в тестовому режимі. Якщо ви маєте зауваження або пропозиції, будь ласка, напишіть нам: support.web@kyivcity.gov.ua або зателефонуйте за номером:(044) 366-80-13