Версія для людей із вадами зору

Про турнір з рукопашного бою на Кубок Президента України

25
травня понеділок

1 червня 2018 року в Палаці Спорту відбудеться Турнір з рукопашного бою на «Кубок Президента України» серед Збройних Сил України та інших утворених відповідно до законів України військових формувань, правоохоронних органів та рятувальних служб.

У турнірі візьмуть участь команди Управління державної охорони України, Збройних Сил України, Міністерства внутрішніх справ України, Національної поліції України, Державної прикордонної служби України, Національної гвардії України, Державної фіскальної служби України, Національного антикорупційиого бюро України, Державної служби з надзвичайних ситуацій України та інші. Члени команд - діючі представники силових структур - безпосередні учасники антитерористичної операції на сході країни.

На турнірі передбачається присутність Президента України, керівників військових та правоохоронних підрозділів, а також відомих спортсменів.

Організатори - Управління державної охорони України, Міністерство молоді та спорту України та Всеукраїнська федерація рукопашного бою.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua