Про визнання земельних торгів такими, що не відбулися

20
серпня понеділок

На 17 травня 2018 було заплановано проведення повторних земельних торгів з продажу земельної ділянки комунальної власності територіальної громади міста Києва на вул. Народного ополчення, 13 у Солом'янському районі м. Києва площею 0,8886 га. Цільове призначення зазначеної земельної ділянки - для будівництва, експлуатації та обслуговування складських будівель.

У зв'язку з відсутністю учасників земельні торги визнані такими, що не відбулися, згідно з пунктом а) ч. 4 ст. 138 Земельного Кодексу України.

На наступних земельних торгах буде здійснюватися продаж права оренди земельної ділянки на вул. Народного ополчення, 13 у Солом'янському районі м. Києва.

Оголошення з датою проведення земельних торгів буде розміщено на офіційному веб-сайті центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері земельних відносин (http://torgy.land.gov.ua/auction).

Портал працює в тестовому режимі. Якщо ви маєте зауваження або пропозиції, будь ласка, напишіть нам: support.web@kyivcity.gov.ua або зателефонуйте за номером:(044) 366-80-13