Версія для людей із вадами зору
Версія для людей із вадами зору

Про визнання земельних торгів такими, що не відбулися

18
січня п'ятница

На 17 травня 2018 було заплановано проведення повторних земельних торгів з продажу земельної ділянки комунальної власності територіальної громади міста Києва на вул. Народного ополчення, 13 у Солом'янському районі м. Києва площею 0,8886 га. Цільове призначення зазначеної земельної ділянки - для будівництва, експлуатації та обслуговування складських будівель.

У зв'язку з відсутністю учасників земельні торги визнані такими, що не відбулися, згідно з пунктом а) ч. 4 ст. 138 Земельного Кодексу України.

На наступних земельних торгах буде здійснюватися продаж права оренди земельної ділянки на вул. Народного ополчення, 13 у Солом'янському районі м. Києва.

Оголошення з датою проведення земельних торгів буде розміщено на офіційному веб-сайті центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері земельних відносин (http://torgy.land.gov.ua/auction).

Портал працює в тестовому режимі. Якщо ви маєте зауваження або пропозиції, будь ласка, напишіть нам: support.web@kyivcity.gov.ua або зателефонуйте за номером:(044) 366-80-13