Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Як отримати довідку про несудимість?

Згідно Наказу МВС, фізична особа, яка досягла 14-річного віку, має право на отримання з персонально-довідкового обліку відомостей про себе. Подати запит та отримати довідку про відсутність судимостей можна виключно у ТСЦ МВС, незалежно від місця реєстрації, з їх адресами та контактами можна ознайомитися за посиланням.

Необхідні документи

  • запит на отримання довідки, що заповнюється на місці;
  • документ, що посвідчує особу;
  • у разі, якщо звертається представник – його паспот, оригінал та копія довіреності, заява та копія документа фізичної особи, стосовно якої замовляється довідка.

Довідка видається станом на дату здійснення перевірки фізичної особи.

Замовити Довідку в ТСЦ можна з вівторка по суботу з 9:00 до 18:00 (у суботу до 16:45), без обідньої перерви та незалежно від місця реєстрації.

Якщо ви тимчасово чи постійно перебуваєте за межами України, відомості про притягнення до кримінальної відповідальності, відсутність чи наявність судимості або обмежень, передбачених кримінальним процесуальним законодавством України, можна отримати в посольствах або консульських установах України.

На офіційному сайті Міністерства внутрішніх справ України за посиланням можна перевірити легітимність довідки про притягнення до кримінальної відповідальності, відсутність (наявність) судимості або обмежень, передбачених кримінально-процесуальним законодавством України. За допомогою сервісу можна перевірити довідки, що видані після 1 лютого 2017 року.

Контакти сервісних центрів дивіться за посиланням.

За більш детальною консультацією щодо отримання цих та інших послуг сервісних центрів МВС звертайтесь за телефоном (044) 290 18 99 або на офіційну сторінку Facebook Головного сервісного центру МВС.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]