Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

В рамках підготовки до ІІ міського форуму Громадських рад «Велика Столиця – 2019» на міській секції в Голосіївському районі обговорили проблемні питання екологічного стану столиці

15 листопада 2018 року в Голосіївської райдержадміністрації відбулось засідання круглого столу на тему: «Екологічні проблеми міста Києва та шляхи їх вирішення».

Організаторами круглого столу виступили голова комітету з питань житлово-комунальної інфраструктури, благоустрою, ритуальних послуг, екології, енергоефективності та охорони навколишнього середовища Громадської ради при КМДА Олег Попенко та голова Громадської ради при Голосіївській РДА Олександр Юрченко. Участь у засіданні взяли: в.о. генерального директора КП «Плесо» Олег Юсипенко, заступник генерального директора КП «Плесо» Олександра Борисова, голова Громадської ради при КМДА Богдан Назаренко, представники Депатраменту суспільних комунікацій та Управління екології та природних ресурсів КМДА, структурних підрозділів Голосіївської РДА, а також, громадські активісти та експерти у галузі екології.

За результатами обговорень було напрацьовано резолюцію:

  1. Вжиття заходів щодо недопущення будівництва сміттєпереробного заводу на території Києва.
  2. Проведення виїзної наради з залученням представників влади та місцевих мешканців на території затоки Миколайчик з метою детального вивчення питання.
  3. Звернення до правоохоронних органів щодо незаконного розміщення споруд ресторанного комплексу «Галера» на прибережній захисній смузі в мікрорайоні Корчувате.
  4. Звернення до Міністра екології та природних ресурсів України Остапа Семерака щодо врегулювання проблемної ситуації на річці Нивка.
  5. Ініціація щодо проведення очищення річки Віта (мікрорайон Віта Литовська).
  6. Щодо врегулювання конкурсних засад на призначення керівництва НПП «Голосіївський», а саме залучення до проведення конкурсу представників ІГС, чия діяльність безпосередньо стосується до збереження екології у Голосіївському районі.
  7. Ініціація проведення інвентаризації полігону № 6 та полігону № 1.
  8. Вжиття заходів щодо попередження трагедії, яка може статися у зв’язку з захороненням радіоактивних відходів по вул. Заболотного.

Засідання відбулось в рамках проведення тематичних секцій міського рівня на базі 10 районних в місті Києві державних адміністрацій з метою підготовки ІІ Форуму громадських рад міста Києва «Велика Столиця-2019», який заплановано на 12 грудня 2018 року.

Графік проведення міських секцій можна переглянути за посиланням.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]