Версія для людей із вадами зору
Версія для людей із вадами зору

Які є пільги для дітей учасників АТО?

Згідно з рішенням Київради від 9 жовтня 2014 року № 271/271 «Про надання додаткових гарантій учасникам антитерористичної операції та членам їх сімей» надається право на позачергове влаштування дитини в дошкільний навчальний заклад та безкоштовне харчування дитини з 5-11 класи в середньоосвітніх навчальних закладах Києва.

Обсяг пільг та механізм реалізації права на пільги детально викладені на сайті Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників АТО.

Щоб влаштувати дитину в позачерговому порядку до дитячого садку, потрібно стати в електронну чергу та звернутись до завідуючого дитсадка з посвідченням УБД.
Щоб дитина безоплатно харчувалася у дитсадку, треба подати заяву до директора навчального закладу, до якої додається копія довідки про участь в АТО (для демобілізованих: довідка встановленого зразка, яка надається для отримання посвідчення учасника бойових дій; діючим учасникам АТО можна подати будь-який документ, підтверджуючий участь в АТО).

Також діти киян-учасників АТО мають право на оздоровлення та відпочинок, детальніше – за посиланням.

Для одержання консультації можна звернутись до:

Портал працює в тестовому режимі. Якщо ви маєте зауваження або пропозиції, будь ласка, напишіть нам: support.web@kyivcity.gov.ua або зателефонуйте за номером:(044) 366-80-13