Версія для людей із вадами зору

Допомога підшефним військовим частинам

Робота щодо шефської допомоги проводиться у відповідності до вимог Указу Президента України від 11 лютого 2016 р. № 44 «Про шефську допомогу військовим частинам Збройних Сил України, Національної гвардії України та Державної прикордонної служби України».

Відповідно до переліку військових частин Збройних сил України, над якими здійснюється шефство, затвердженого статтею № 1 Указу Президента України від 11.02.2016 № 44/2016, виконавчий орган Київської міської ради (Київська міська державна адміністрація) та районні в місті державні адміністрації шефствують над п’ятьма військовими частинами, підпорядкованими Міністерству оборони України, одна з них безпосередньо знаходиться в зоні бойових дій на сході України.

Станом на 01.07.2017 року зазначеним частинам надана матеріальна допомога, відповідно до потреби, на загальну суму близько 3 млн.862 тис. грн

Практично повністю задоволена потреба у матеріально-технічних засобах військових частин А0525, А2299 розташованих в м. Києві (військове містечко Калинівка) на загальну суму 553 тис. грн. Над зазначеними частинами здійснює шефство Деснянська районна в місті Києві державна адміністрація.

Подільська районна в місті Києві державна адміністрація здійснює шефство над військовою частиною А1799, яка дислокується у м. Києві. Особовому складу надана шефська допомога на загальну суму 66,1 тис. грн.

Київська міська державна адміністрація, яка шефствує над військовими частинами польова пошта В2262 та В2277 практично повністю задовольнила їх потребу надавши матеріально-технічні засоби на загальну суму 3 млн. 243 тис. грн. 

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua