Версія для людей із вадами зору

Проект розпорядження КМДА «Про встановлення тарифів на теплову енергію, виробництво теплової енергії, постачання теплової енергії, послуги з централізованого опалення і централізованого постачання гарячої води ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ДІМ ЕКСПЕРТ ІНЖИНИРИНГ»

Проекти нормативно-правових та інших актів
Дата оприлюднення
28 грудня 2018року

Відповідно до статті 28 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 20 Закону України «Про теплопостачання», статті 7 Закону України «Про житлово-комунальні послуги», постанов Кабінету Міністрів України від 01 червня 2011 року № 869 «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги», від 28 грудня 1992 року № 731 «Про затвердження Положення про державну реєстрацію нормативно-правових актів міністерств та інших органів виконавчої влади», з метою встановлення економічно обґрунтованих тарифів:

  1. Встановити тарифи на теплову енергію ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ДІМ ЕКСПЕРТ ІНЖИНИРИНГ», що додаються.
  2. Встановити тарифи на виробництво теплової енергії ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ДІМ ЕКСПЕРТ ІНЖИНИРИНГ», що додаються.
  3. Встановити тарифи на постачання теплової енергії ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ДІМ ЕКСПЕРТ ІНЖИНИРИНГ», що додаються.
  4. Встановити тарифи на послуги з централізованого опалення і централізованого постачання гарячої води, що надає ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ДІМ ЕКСПЕРТ ІНЖИНИРИНГ» як виконавець цих послуг, що додаються.
  5. Це розпорядження набирає чинності з дня його оприлюднення.
  6. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступників голови Київської міської державної адміністрації згідно з розподілом обов’язків.


Голова                                                                                     Віталій КЛИЧКО

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua