Версія для людей із вадами зору

Проект розпорядження КМДА «Про внесення змін до тарифів на теплову енергію, виробництво теплової енергії, транспортування теплової енергії, послуги з централізованого опалення і централізованого постачання гарячої води ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «РЕМБУДСЕРВІС ЛТД»

Проекти нормативно-правових та інших актів
Дата оприлюднення
02 січня 2019року

Відповідно до статті 28 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 20 Закону України «Про теплопостачання», статті 7 Закону України «Про житлово-комунальні послуги», постанов Кабінету Міністрів України від 01 червня 2011 року № 869 «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги», від 28 грудня 1992 року № 731 «Про затвердження Положення про державну реєстрацію нормативно-правових актів міністерств та інших органів виконавчої влади», з метою коригування тарифів на теплову енергію, виробництво теплової енергії, транспортування теплової енергії, послуги з централізованого опалення і централізованого постачання гарячої води:

  1. Унести зміни до тарифів на теплову енергію ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «РЕМБУДСЕРВІС ЛТД», встановлених розпорядженням виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 20 лютого 2018 року № 248, зареєстрованих у Головному територіальному управлінні юстиції у місті Києві 14 березня 2018 року за № 76/1924, виклавши їх у новій редакції, що додається.
  2. Унести зміни до тарифів на виробництво теплової енергії ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «РЕМБУДСЕРВІС ЛТД», встановлених розпорядженням виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 20 лютого 2018 року № 248, зареєстрованих у Головному територіальному управлінні юстиції у місті Києві 14 березня 2018 року за № 77/1925, виклавши їх у новій редакції, що додається.
  3. Унести зміни до тарифів на транспортування теплової енергії ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «РЕМБУДСЕРВІС ЛТД», встановлених розпорядженням виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 20 лютого 2018 року № 248, зареєстрованих у Головному територіальному управлінні юстиції у місті Києві 14 березня 2018 року за № 78/1926, виклавши їх у новій редакції, що додається.
  4. Унести зміни до тарифів на послуги з централізованого опалення і централізованого постачання гарячої води, що надає ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «РЕМБУДСЕРВІС ЛТД» як виконавець цих послуг, встановлених розпорядженням виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 20 лютого 2018 року № 248, зареєстрованих у Головному територіальному управлінні юстиції у місті Києві 14 березня 2018 року за № 80/1928, виклавши їх у новій редакції, що додається.
  5. Це розпорядження набирає чинності з дня його оприлюднення.


Голова                                                                                        Віталій КЛИЧКО

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua