Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Звіт про здійснення періодичного відстеження результативності розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 07.09.10 № 704 «Про внесення змін до розпорядження Київської міської державної адміністрації від 19.02.2003 №237»

Відстеження результативності регуляторних актів
Дата оприлюднення
21 грудня 2020 року

Заходи з відстеження результативності регуляторного акта – розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 07.09.10 № 704 «Про внесення змін до розпорядження Київської міської державної адміністрації від 19.02.2003 № 237» (далі за текстом – регуляторний акт) було здійснено фахівцями Департаменту внутрішнього фінансового контролю та аудиту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) на виконання вимог ст.10 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» з урахуванням положень Методики відстеження результативності регуляторного акта, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 11.03.2004 № 308. 

Ціль прийняття акта.

Основними цілями прийняття регуляторного акта є забезпечення підвищення ефективності розгляду результатів діяльності підприємств, установ та організацій, що належать до комунальної власності територіальної громади міста Києва, контролю за ефективним витрачанням бюджетних та власних коштів підприємствами, організаціями та установами комунальної форми власності міста Києва, зниження фінансових ризиків, попередження корупції та захисту інтересів киян. 

Виконання заходів з відстеження здійснювалося шляхом опитування респондентів, яке проводилось у грудні 2020 року окремо по групі суб’єктів підприємницької діяльності (далі – СПД) і по групі мешканців м. Києва.

Тип відстеження – періодичне.

Методи одержання результатів відстеження.

У зв’язку з тим, що для встановлення кількісних та якісних значень показників результативності регуляторного акта була необхідна інформація, якої не містять статистичні дані та дані наукових досліджень, було проведено опитування сукупності респондентів - суб’єктів підприємництва та населення м. Києва в усній формі шляхом анонімного опитування.

Дані та припущення, на основі яких відстежувалася результативність, а також способи одержання даних.

Проведення опитування під час відстеження включало визначення групи осіб, які повинні виконувати вимоги регуляторного акта, а також тих осіб, на яких в тій чи іншій мірі могла б позначитися дія регуляторного акта (далі - цільова група), складення переліку запитань, на які б відповідали респонденти, збирання інформації, створення бази даних опитування, їх обробку та аналіз.

 Підставою для складення переліку запитань під час відстеження були кількісні та якісні значення показників результативності регуляторного акта, встановлені під час проведення його впливу.

У процесі відстеження встановлювалось кількісне та якісне значення для кожного показника результативності, визначеного під час проведення аналізу впливу регуляторного акта.

Для проведення опитування була використана така інформація:

- результати опитувань суб’єктів господарської діяльності, які здійснюють закупівлі товарів, робіт і послуг за державні кошти (далі - СПД);

- результати опитувань мешканців м. Києва.

Опитування проводилось в чотирьох районах м. Києва: Голосіївському, Солом’янському, Печерському і Шевченківському.

Загальна кількість опитаних становить 20 осіб, з яких:

10 – СПД і 10 – мешканців м. Києва.

Група інтерв’юерів добре обізнана з технікою проведення опитування та має досвід роботи з респондентами.

В середньому одне опитування тривало 10 хвилин.

Інтерв’юери використовували лист опитування, який був спеціально розроблений для цього опитування.

Отримані дані оброблялись за допомогою комп’ютера.

Кількісні та якісні значення показників результативності акта. 

Результати опитування.

1. Чи відомо Вам про опублікування на офіційному сайті Київської міської влади www.kmv.gov.ua регуляторного акта – розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 07.09.10 № 704 «Про внесення змін до розпорядження Київської міської державної адміністрації від 19.02.2003 № 237»?

СПД

Так, відомо

Ні, не відомо

Щось чув

Кількість відповідей, %

 

10

 

 

100

 

Мешканці м. Києва

Так, відомо

Ні, не відомо

Щось чув

Кількість відповідей, %

 

1

9

-

100

 З отриманих даних вбачається, що суб’єкти господарювання всі обізнані з тим, що регуляторний акт опубліковано на офіційному сайті Київської міської влади.

 10% опитаних -- мешканцям м. Києва, відомо про опублікування  регуляторного акта.

 90% опитаних -- мешканцям м. Києва, нічого не відомо про опублікування регуляторного акта.

1. Як Ви ставитеся до прийняття регуляторного акта – розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 07.09.10 № 704 «Про внесення змін до розпорядження Київської міської державної адміністрації від 19.02.2003 № 237»?

 СПД

Позитивно

Негативно

Все одно

Кількість відповідей, %

 

10

 

 

100

 

Мешканці м. Києва

Позитивно

Негативно

Все одно

Кількість відповідей, %

 

7

 

3

100

З отриманих даних вбачається, що суб’єкти господарювання всі схвалюють прийняття регуляторного акта.

70% опитаних – мешканців м. Києва, позитивно відносяться до прийнятого регуляторного акта.

30% опитаним - мешканцям м. Києва, все одно, чи прийнято регуляторний акт.

3. Як на Вашу думку, чи змінилося на краще становище із прийняттям регуляторного акта – розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 07.09.10 № 704 «Про внесення змін до розпорядження Київської міської державної адміністрації від 19.02.2003 № 237»?

СПД

Зміниться на краще

Зміниться на гірше

Нічого не зміниться

Кількість відповідей, %

 

7

1

2

100

 

Мешканці м. Києва

Зміниться на краще

Зміниться на гірше

Нічого не зміниться

Кількість відповідей, %

 

7

 

3

100

З отриманих даних вбачається, що 70% суб’єктів господарювання і 70% мешканців м. Києва вважають, що становище із прийняттям регуляторного акта змінилося на краще.

Відповідно, 10% суб’єктів господарювання вважають, що становище змінилося на гірше.

20% суб’єктів господарювання і 30% мешканців м. Києва вважають, що нічого не змінилося.

Оцінка результатів реалізації регуляторного акта та ступеня досягнення визначених цілей.

Регулювання забезпечення підвищення ефективності розгляду результатів діяльності підприємств, установ та організацій, що належать до комунальної власності територіальної громади міста Києва, контролю за ефективним витрачанням бюджетних та власних коштів підприємствами, організаціями та установами комунальної форми власності міста Києва, зниження фінансових ризиків, попередження корупції та захисту інтересів киян змінилося загалом на краще у зв’язку із прийняттям і дією регуляторного акта.


Директор Департаменту внутрішнього фінансового контролю та аудиту
виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)                                Оксана КОЛТИК

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]