Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Подати запит онлайн

УВАГА! В умовах воєнного стану відповідно до положень ч. 3 ст. 34 Конституції України, ст. 6 Закону України «Про доступ до публічної інформації» право на доступ до інформації може підлягати обмеженням.

Відповідно до частини шостої статті 22 Закону України «Про доступ до публічної інформації» розпорядник інформації може застосовувати інструмент відстрочки в задоволенні запиту на інформацію, якщо запитувана інформація не може бути надана для ознайомлення в передбачені законодавством строки у разі настання обставин непереборної сили (надзвичайні та невідворотні обставини, що об’єктивно унеможливлюють виконання зобов’язань, зокрема загроза війни, збройний конфлікт, ворожі атаки, загальні військова мобілізація, військові дії, оголошена та неоголошена війна тощо).

Подати запит на інформацію, розпорядником якої є КМДА, можна одним зі шляхів:

1. Скласти текст запиту в довільній формі або скористатись шаблоном форми та надіслати одним із способів, найзручнішим для вас:

(УВАГА! Гарантовано будуть розглянуті запити на інформацію до КМДА, відправлені тільки на цю адресу електронної пошти)

  • поштою на адресу: вул. Хрещатик, 36, 01044, м. Київ (на конверті вказати: «Запит на інформацію»)

особисто, залишивши запит у скриньці «Запити на інформацію до КМДА», за адресою: вул. Хрещатик, 36, 01044, м. Київ

2. Зателефонувати та подати запит усно за номерами: (044) 202-71-18, (044) 202-76-42.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]