Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

У столиці підняли кримськотатарський прапор на знак солідарності та підтримки (+фото)

26 червня 2026 року, 10:55

26 червня, у День кримськотатарського прапора, на флагштоку Київської міської державної адміністрації урочисто підняли національний стяг кримських татар.

Участь у піднятті прапора взяли представники кримськотатарської громади, міської влади, військові та громадськість, зокрема Голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров і заступник голови КМДА з питань здійснення самоврядних повноважень Олег Куявський.

«Кримськотатарський прапор є символом незламності, боротьби за свободу та права корінного народу України. Піднімаючи сьогодні цей стяг у серці столиці, ми підтверджуємо: Київ солідарний з кримськотатарським народом», – наголосив заступник голови КМДА з питань здійснення самоврядних повноважень Олег Куявський.

Він додав, що в умовах російської окупації Криму відзначення Дня кримськотатарського прапора набуває особливого значення. Воно є демонстрацією опору російським загарбникам і свідчить про невизнання на міжнародному рівні анексії півострова росією. Окрім того, це вияв солідарності українського суспільства з кримськотатарським народом і жителями інших національностей в окупованому Криму.

Підняття кримськотатарського прапора на знак солідарності та підтримки

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]