Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Подати запит медіа / Submitting a media request

Шановні представники медіа!

Для оперативного отримання коментарів та погодження зйомок, будь ласка, заповніть форму запиту за посиланням: https://forms.gle/wSuj4GcZmrFopiHe7 

Це допоможе фахівцям Управління інформаційної політики та доступу до публічної інформації якомога оперативніше знайти для вас відповідну інформацію або компетентного спікера, організувати зйомку на міських об’єктах. 

Усі запити, подані через цю форму, реєструються в системі документообігу КМДА, що дає можливість проконтролювати їх опрацювання.

Після попереднього опрацювання запиту ви отримаєте повідомлення на електронну пошту з реєстраційним номером запиту та контактами відповідальної за його розгляд особи.

Для уточнення інформації щодо попереднього опрацювання запитів у робочий час телефонуйте на номер +38-044-202-74-26. У позаробочий час для вирішення оперативних питань ви можете звернутися за номером +38-067-242-32-86 (Telegram).

Наполегливо просимо представників медіа з розумінням поставитися до умов, у яких нині працюємо ми всі. Управління інформаційного забезпечення та доступу до публічної інформації робить все, аби ви отримували інформацію з офіційних міських джерел якомога оперативніше!

Стежте за офіційними новинами міської влади на Офіційному порталі Києва (https://kyivcity.gov.ua/), у Telegram-каналі КМДА (https://t.me/KyivCityOfficial) та на Facebook-сторінці КМДА (https://www.facebook.com/kyivcity.gov.ua)

Будь ласка, дочекайтеся нашої відповіді й утримайтеся від поширення непідтвердженої інформації. Разом переможемо! Слава Україні!

***

Submitting a media request

Due to Russia's military aggression against Ukraine and the imposition of martial law, the mechanism of working with the media has changed.

To promptly receive official information and/or comments or to request an interview with officials, please submit a request by filling out the following form in either Ukrainian or English: 

In Ukrainian:

https://forms.gle/wSuj4GcZmrFopiHe7 

In English:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdhQVJjVsgRDf5W3xPCUqT4l0_Wbt6-AmITe_qG0rK-SNGwyA/viewform

We ask members of the media for their understanding regarding the new conditions under which the Kyiv City Press Office is now operating. We are doing everything possible to allow you to receive information from official sources as quickly as possible!

After completing the form, please wait for our response and refrain from spreading unverified information!

Follow the city government's official news on Kyiv's official news portal (https://kyivcity.gov.ua/), the Kyiv City State Administration's Telegram channel (https://t.me/KyivCityOfficial), and the Kyiv City State Administration's Facebook page (https://www.facebook.com/kyivcity.gov.ua).

Please familiarize yourself with the Armed Forces of Ukraine's accreditation procedure!

Take care of yourself and those around you!

Together we will win! Glory to Ukraine!

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]