Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Про роботу бюветів

Місто забезпечило можливість підключення бюветів до генераторів, аби мешканці мали резерне джерело питної води у разі надзвичайної ситуації.

У разі перебоїв із водопостачанням для містян передбачена система резервних джерел отримання питної води. 

У першу чергу, це бюветні комплекси, більшість яких має можливість підключення до генераторів. Уже зараз місто оперативно може підключити до генераторів 105 бюветів.

Також місто очікує отримати ще майже три десятки генераторів, що будуть працювати на бюветах.

Крім того, питну воду та воду для інших потреб доставлятимуть за необхідності в пункти обігріву.

Місто спільно з комунальними службами відпрацювало маршрути транспортування цистерн із водою на випадок надзвичайної ситуації.

У столиці здійснюється системний контроль за якістю та безпечністю питної води відповідно до державних санітарних норм та вимог. Тому містяни можуть бути впевнені в її якості, адже інформація про дослідження проб води регулярно публікується в офіційних повідомленнях відповідних підприємств.

Де розташований найближчий до вашого дому бювет, а також статус його підключення до електроенергії, можна дізнатися на мапі бюветів за посиланням: https://kyivvodfond.com.ua/elektronna-karta-byuvetnyh-kompleksiv.

Адреси бюветів, які оперативно підключаються до генераторів: https://cutt.ly/P1CQ8EE 

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]