Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Пункти обігріву, що розгорнуті у столиці

У всіх районах столиці під час зниження температури повітря або в разі відсутності електропостачання через ворожі атаки працюють пункти обігріву.

Найближчий пункт обігріву можна знайти за посиланням  https://gis.kyivcity.gov.ua/nezlamnist/ або на Google-мапі http://surl.li/ehpcy,  у міському застосунку Київ Цифровий чи в Дії. Перелік пунктів обігріву також є в доступному для людей із порушеннями зору форматі за посиланням: https://e.surl.li/vmdncg (дата оновлення: 24.04.2024).

У міському застосунку Київ Цифровий пункти обігріву додали до мапи укриттів. Знайти оновлену мапу можна в застосунку: розділ «Більше сервісів» (К) – «Безпека» – «Мапа стійкості». У меню можна дізнатися адресу, графік роботи, місткість та умови кожного пункту обігріву, а також прокласти до нього маршрут. Окрім того, карту можна переглядати офлайн, якщо завантажити її заздалегідь через мережу інтернет.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]