Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Комендантська година в Києві триває із 00:00 до 05:00

Комендантська година в Києві триває із 00:00 до 05:00.

У цей час заборонено:

  • перебувати на вулиці та у громадських місцях;
  • переміщатися транспортом без спецперепустки або пішки.

Виходити можна, тільки щоб дійти до найближчого укриття у разі оголошення повітряної тривоги. Також у комендантську годину необхідно дотримуватися режиму світломаскування.

За порушення вимог та обмежень дії комендантської години порушники затримуватимуться та доставлятимуться до підрозділів Національної поліції України.

Облік та видача перепусток, які надають право на пересування транспортними засобами під час комендантської години: 

Відповідно до вимог постанов Кабінету Міністрів України від 08.07.2020 № 573 «Питання запровадження та здійснення деяких заходів правового режиму воєнного стану» та від 29.12.2021 № 1455 «Про затвердження Порядку встановлення особливого режиму в’їзду і виїзду, обмеження пересування громадян, іноземців та осіб без громадянства, а також руху транспортних засобів в Україні або в окремих її місцевостях, де введено воєнний стан» для забезпечення суворого контролю за здійсненням заходів під час запровадження комендантської години створено систему пропускного режиму. 

Облік та видачу перепусток, які надають право на пересування транспортними засобами під час комендантської години забезпечує Військовий комендант (міста Києва) – начальник Центрального управління Військової служби правопорядку (по м. Києву і Київській області).

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]