Версія для людей із вадами зору

Національна поліція України – до кого звертатись?

Національна поліція в Україні, відповідно Закону «Про Національну поліцію», – це центральний орган виконавчої влади, головними задачами якого є охорона прав і свобод людини, протидія злочинності та забезпечення порядку.

Поліція входить до структури Міністерства внутрішніх справ та складається з патрульної поліції, поліції охорони, спеціальної поліції та інших підрозділів. Найчастіше громадяни взаємодіють з патрульними, які забезпечують громадський порядок та безпеку на дорогах та приїздять на виклики у разі потреби звернення до служби 102, дільничними інспекторами поліції, що займаються вже безпосереднім розкриттям злочинів, та поліцією охорони, що здійснює захист квартир та підприємств та охорону вантажів.

Офіційний сайт Національної поліції – police.gov.ua

Офіційний сайт Національної поліції Києва – kyiv.npu.gov.ua

Гаряча лінія (call-центр) поліції Києва – 0 800 500 202. Виклик патруля – 102.

Адреси районних відділів поліції Києва – kyiv.npu.gov.ua/uk/publish/article/86049

Офіційний сайт патрульної поліції  – patrol.police.gov.ua

Гаряча лінія патрульної поліції Києва – (044) 254 94 88

Офіційний сайт поліції охорони – guard.np.gov.ua

Якщо бажаєте поступити на службу до поліції:

Корисну інформацію щодо роботи поліції можна отримати в електронному довіднику МВС Поліція під контролем, який містить відповіді на такі поширені питання: як діяти коли зупинили автомобіль, чи мають право поліцейські на особистий огляд, коли поліція має право використовувати зброю, як поскаржитись на дії працівників поліції тощо.

 

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua