Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Що робити, якщо ви знайшли/загубили паспорт/документи/тощо?

Знайти загублену річ або повідомити про знахідку тепер можна через Контактний центр міста Києва.

У разі, якщо вам потрібно повідомити про знайдену річ чи залишити інформацію про пропажу, можете скористатись онлайн сервісом бюро знахідок Luckfind або залишити повідомлення через контакт центр Києва – телефонуйте цілодобово за номером 1551 (зі стаціонарних телефонів) та (044)2057337 (з мобільного).

Важливо знати: у разі втрати паспорта слід негайно написати заяву до поліції, а потім окрім контакт центру 1551, можете безпосередньо звернутись до територіального підрозділу Державної міграційної служби, де можна отримати тимчасове посвідчення та оформити новий паспорт, а також можна повернути знайдений документ. Для отримання детальної інформації звертайтесь на гарчу лінію ДМС в Києві за номером (044)5502388 або телефонуйте на гарячу лінію поліції за безкоштовним номером 0800500202. 

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]