Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Про Програму єПідтримка

Постановою Кабінету Міністрів України від 09.12.2021 № 1272 «Деякі питання надання допомоги в рамках Програми «єПідтримка» затверджено Порядок надання допомоги в рамках Програми єПідтримка. Детальна інформація за посиланням: https://www.kmu.gov.ua/npas/deyaki-pitannyanadannya-dopomogi-a1272.

Держава виплачує по 1000 грн усім повністю вакцинованим українцям.

Щоб встигнути отримати виплату в І етапі, необхідно подати заяву з 19 по 29 грудня 2021 року в застосунку «Дія».

Отримати грошову допомогу через застосунок «Дія» можуть повнолітні громадяни України з повним курсом вакцинації, які мають «зелений» COVIDсертифікат у застосунку «Дія», оформили спеціальну банківську картку єПідтримка.

Детальна інформація за посиланням: https://e-aid.diia.gov.ua.

єПідтримка спрямована на допомогу українському бізнесу, який найбільше постраждав під час карантину. Витратити 1000 грн можна на придбання залізничних та авіаквитків в межах України, продукції у книжкових магазинах, а також відвідати кінотеатри, театри, музеї, виставкові центри, концерти, спортзали.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]