Версія для людей із вадами зору

Які документи потрібні для вступу у дитячий садочок?

Прийом дітей до дитячого садочку здійснюється керівником протягом календарного року за умови наявності вільного місця та відповідно до порядку електронної черги. Нові групи формуються з квітня по вересень поточного року.

Необхідні документи

  • заява батьків або осіб, які їх замінюють;
  • свідоцтво про народження;
  • медична довідка про стан здоров'я дитини з висновком лікаря, що дитина може відвідувати дошкільний навчальний заклад (довідка 026/о);
  • довідка дільничного лікаря про епідеміологічне оточення.

Для прийому дітей до дошкільного навчального закладу (групи) компенсуючого типу додатково подається: висновок психолого-медико-педагогічної консультації, територіального лікувально-профілактичного закладу чи тубдиспансеру, направлення місцевого органу управління освітою.

Для батьків пільгових категорій – особисто надається оригінал посвідчення про пільгу.

За додатковою інформацією звертайтеся до Департаменту освіти і науки, молоді та спорту КМДА за телефоном (044) 279 14 46 або до Контактного центра міста Києва за телефоном 1551 (зі стаціонарного та мобільного); (044) 205-73-37 (з міжміського).

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua