Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Порядок акредитації

Для забезпечення права кожного на інформацію та з метою всебічного і об’єктивного висвітлення діяльності Київської міської державної адміністрації допуск всіх представників ЗМІ на місце проведення заходів здійснюється за попередньо складеними списками акредитованих журналістів.

Акредитація проводиться відділом інформаційного забезпечення та комунікації управління інформаційного забезпечення та доступу до публічної інформації шляхом реєстрації представників засобів масової інформації та незалежних журналістів на кожну окрему подію після оприлюднення анонсу за номерами телефонів: (044) 202-74-26, 202-74-48, 202-74-61 (якщо інше не вказано в анонсі). Акредитуватися журналісти також можуть, надіславши листа з інформацією про назву ЗМІ, прізвище та ім’я журналістів та їхні контактні дані на електронну адресу: uizdpi@gmail.com (у темі листа обов’язково зазначити назву події).

Акредитація засобів масової інформації та незалежних журналістів відбувається на підставі Конституції України, законів України «Про інформацію», «Про порядок висвітлення діяльності органів державної влади та органів місцевого самоврядування в Україні засобами масової інформації», «Про друковані засоби масової інформації (пресу) в Україні», «Про телебачення і радіомовлення», «Про інформаційні агентства», «Про соціальну підтримку засобів масової інформації та соціальний захист журналістів», «Про доступ до публічної інформації».

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua