Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Громадський транспорт під час повітряної тривоги

У столиці наземний громадський транспорт зупиняється на час повітряної тривоги

Пасажири мають залишити салон та пройти до найближчого укриття. Відповідне рішення Ради оборони міста Києва діє з 1 серпня.

Пасажири комунального наземного транспорту не сплачують за проїзд повторно після відбою повітряної тривоги.

Місто закликає пасажирів користуватися укриттями та не залишатися на зупинках під час повітряної тривоги. 

Трамваї після отримання сигналу про повітряну тривогу довозитимуть пасажирів до найближчої зупинки, автобуси та тролейбуси – до найближчої зупинки або розширення проїжджої частини – «кишені».

Після відбою тривоги водій чекатиме пасажирів протягом 10 хвилин. Пасажири, які за цей час не встигнуть повернутися до транспортного засобу, зможуть скористатися наступним. Сплачувати за проїзд повторно не треба в обох випадках. Контролери попереджені та мають відповідні інструкції.

Місто закликає приватних перевізників дотримуватися правил безпеки під час повітряної тривоги і також зараховувати пасажирам попередньо сплачений проїзд після відновлення руху.

Метрополітен під час повітряної тривоги не здійснює перевезення наземними ділянками та закриває роботу станцій відкритого типу. Підземні станції метрополітену працюють як укриття.

Міська влада закликає містян не нехтувати сигналами повітряної тривоги та дотримуватися комендантської години!

Нагадуємо, що мапа укриттів розміщена на на порталі https://gis.kyivcity.gov.ua/shelter/, а також у міському застосунку Київ Цифровий.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]