Версія для людей із вадами зору

Поточні зміни руху транспорту

Зі змінами руху поїздів КП «Київський метрополітен» можна ознайомитися на сайті або на сторінці у Facebook

Маршрути та розклад руху автобусів, трамваїв, тролейбусів, маршрутних таксі, фунікулеру та міської електрички в місті Києві можна дізнатись на сайті КП «Київпастранс».

На сайті міститься інформація про номери маршрутів громадського транспорту, за якими можна дізнатись схеми руху та графік руху в святкові та робочі дні. Також нещодавно було запроваджено нічні маршрути тролейбусів та автобусів, схему маршрутів та розклад руху яких також надано КП «Київпастранс».

Актуальну інформацію про тимчасові зміни руху та повідомлення про поновлення руху на маршрутах громадського транспорту можна дізнатись в розділі «Тимчасові зміни руху». Також про зміни руху можна дізнатись на спеціально стовреній сторінці у Facebook Зміни руху / КП «Київпастранс».

Також повідомлення про зміни в розкладі руху транспорту в Києві містяться в новинах Контактного центра міста, куди можна зателефонувати за номером 1551 (зі стаціонарного та мобільного); (044) 205-73-37 (з міжміського) для отримання консультації чи щоб дізнатись, як залишити скаргу.

З питань щодо діяльності підприємства  можна звертатись на гарячу лінію КП «Київпастранс» за телефоном (044) 528 30 11, щодо скарг на якість пасажирських перевезень звертайтесь за номером (044) 528 30 11 або користуйтесь сервісом «Пасажирський контроль».

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua