Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Сервіси мобільного застосунку «Київ Цифровий»

Комунальне підприємство «Головний інформаційно-обчислювальний центр» як одне з провідних підприємств м. Києва у сфері оцифрування наявних послуг для киян та гостей столиці та співвиконавець Комплексної міської цільової програми «Цифровий Київ» на 2024-2025 роки, затвердженої рішенням Київської міської ради від 07.12.2023 № 7516/7557, у межах своєї компетенції займається розвитком бренду «Київ Цифровий», що інтерпретує філософію цифровізації всіх сфер життєдіяльності міста.

Оплата проїзду в наземному муніципальному транспорті та метрополітені реалізована, в тому числі, із застосуванням програмного забезпечення інформаційно-телекомунікаційної системи «Платформа цифрових мобільних сервісів «Київ цифровий», складовою частиною якої є мобільний додаток «Київ цифровий».

У місті успішно експлуатується автоматизована система обліку оплати проїзду в міському пасажирському транспорті міста Києва незалежно від форм власності, перелік сервісів якої постійно оновлюється. Наразі до них відноситься й оплата проїзду в міському транспорті за допомогою мобільного застосунку «Київ Цифровий» та терміналів самообслуговування.

Транспортний сервіс передбачає:

  • придбання разового QR-квитка в мобільному додатку «Київ цифровий»;
  • оплату проїзду транспортною картою, яку можна поповнити через мобільний додаток «Київ цифровий», термінали самообслуговування тощо;
  • оплату проїзду банківською карткою;
  • оплату проїзду в міській електричці через гаманець транспортної карти або банківською карткою.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]