Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Правила перевезення велосипедів

Згідно Правил користування трамваєм і тролейбусом в трамваї та тролейбусі пасажири можуть провозити велосипед, якщо він не буде забруднювати одяг оточуючих чи салон транспорту. Забороняється перевозити вантаж більше 100х50х30 см або вагою понад 40 кг, речі довші за 190 см та діаметром більше 30 см.

Згідно Правил надання послуг пасажирського автомобільного транспорту в автобусі велосипед можна перевозити як багаж – в складеному вигляді та відповідно до правил перевезення багажу. Ваші речі не повинні перевищувати вагою 40 кг, а розміри становити до 100х50х30 см. Одна одиниця багажу перевозиться безкоштовно. Розміщувати велосипед треба так, щоб він не заважав оточуючим та не перекривав вихід.

Згідно Правил користування метрополітеном в метро перевозити дорослі велосипеди заборонено. Перевозити можна тільки дитячі велосипеди, а дорослі дозволено перевозити лише як багаж, у випадку, якщо в складеному вигляді сума його вимірів по довжині, ширині та висоті не перевищує 200 см.

Правила перевезення велосипедів у поїздах регулюються Правилами перевезення пасажирів, багажу, вантажобагажу та пошти залізничним транспортом України та зазначені на сайті ПАТ «Укрзалізниця».

 

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]