Версія для людей із вадами зору

12 жовтня відбудеться урочиста церемонія покладання квітів до могили Невідомого солдата

(подію завершено)

12
жовтня п'ятниця
час проведення 10:00

12 жовтня о 10:00 відбудеться урочиста церемонія покладання квітів до могили Невідомого солдата.

До Дня захисника України, який відзначають 14 жовтня, у столиці проходять традиційні заходи: церемонія покладання квітів, хвилина мовчання, поминальні молебні. У заходах беруть участь представники державної та місцевої влади, ветерани, мешканці та гості міста.

Церемонія покладання квітів – це захід, без якого не обходиться жодна пам’ятна дата, пов’язана із захисниками України.

У заході візьмуть участь директор Департаменту соціальної політики Юрій Крикунов, а також учасники Спілки війни з Росією (голова – Євген Карась), Київської міської спілки ветеранів АТО (голова – Ігор Марі), Київської міської спілки ветеранів Афганістану (голова – Микола Гончаренко), Київської організації ветеранів війни (голова – Віктор Мальований), Центру допомоги і адаптації ветеранів, інвалідів, бійців АТО та інших учасників бойових дій (голова – Володимир Люти), Київської організації інвалідів війни, збройних сил та учасників бойових дій (голова – Петро Ярош).

 

Місце проведення: Парк Вічної Слави, могила Невідомого солдата.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua