Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

15 січня відбудеться зустріч освітян Києва та їхніх колег із Республіки Корея

(подію завершено)

15
січня вівторок
час проведення 09:30

15 січня о 09:30 у Корейському освітньому центрі в Україні відбудеться зустріч освітян Києва та їхніх колег із Республіки Корея. Про це повідомили у Департаменті освіти і науки КМДА.

Під час зустрічі планується демонстрація відкритого уроку корейськими фахівцями для українських колег, обговорення подальшої співпраці між країнами за участю представників Міністерства освіти Республіки Корея, Корейського фонду сприяння розвитку науки і творчості та київської міської влади.

Зазначимо, що із 14 до 18 січня 2019 року 12 найкращих корейських фахівців – переможців конкурсів на звання найкращого вчителя Кореї, відвідають Україну, щоб провести дискусії та спільні заняття із українськими колегами, переможцями й учасниками конкурсу педагогічної майстерності «Учитель року».

Місце проведення: вул. Хрещатик, 8, Корейський освітній центр в Україні.

Контактна особа: Марія Кравчук, 093-808-79-50.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]