Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

19 квітня відбудеться презентація проекту безкоштовного літнього кінотеатру для пенсіонерів

(подію завершено)

19
квітня середа
час проведення 11:00
вул. Б. Хмельницького, 8/16, «Укрінформ»

19 квітня об 11:00 у прес-центрі інформаційного агентства «Укрінформ» відбудеться презентація проекту безкоштовного літнього кінотеатру просто неба для пенсіонерів. Кінотеатр відкриється цього літа та стане першим хабом на відкритому повітрі для людей похилого віку.

Під час прес-конференції продемонструють візуалізацію проекту, початкові фото об’єкта, презентують концепцію проекту, івент-наповнення, події найближчого сезону, розкажуть про загальний бюджет, вартість проекту, звіт за зібраними за 2 роки коштами і джерелами їхнього походження. Також спікери розкажуть про плани розвитку цієї території на найближчі кілька років.

Організатор: БО «Життєлюб».

Учасники: Олексій Резніков – заступник голови КМДА з питань здійснення самоврядних повноважень; Діана Попова – директор Департаменту культури КМДА; Денис Півнєв – директор КП «Київський центр міського середовища»; Гарік Корогодський – письменник, бізнесмен, меценат; Ігор Александрович – головний архітектор «Kramal Studio»; Костянтин Скритуцький – архітектор, автор арт-об’єктів на Пейзажній алеї; Федір Баландін – культурний діяч.

 

Місце проведення: вул. Б. Хмельницького, 8/16 (ст. м. «Театральна»), ІА «Укрінформ»

 

Контактні телефони: (044) 279 20 60, 279 00 05

 

Акредитація представників ЗМІ за адресою: [email protected]

Вхід за службовими посвідченнями та картками НСЖУ

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]