Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

19 травня відбудеться 50-ий туристсько-краєзнавчий зліт учнів навчальних закладів Києва

(подію завершено)

19
травня п'ятниця
час проведення 12:00
смт. Козин, Обухівського району

19 травня о 12:00 відбудеться 50-ий туристсько-краєзнавчий зліт учнів навчальних закладів столиці, присвячений святкуванню Дня Києва. Про це повідомляють у Департаменті освіти і науки, молоді та спорту КМДА.

Захід проводитиме комунальний позашкільний навчальний заклад «Київський центр дитячо-юнацького туризму, краєзнавства та військово-патріотичного виховання» за підтримки вищезазначеного Департаменту.

У програмі заходу різноманітні спортивні та краєзнавчі змагання («Скелелазіння», «Велотуризм та фігурне водіння на велосипедах», «Спортивне орієнтування» «Краєзнавчий калейдоскоп») – у наметовому містечку просто неба, учні та педагоги продемонструють свою майстерність та набуті знання у творчих конкурсах і майстернях («Обрядове дійство», «Фестиваль туристської пісні»).

Захід відбудеться на території Державного підприємства «Мобільний рятувальний центр ДСНС України» (смт. Козин, Обухівського району Київської області).

Триватиме туристсько-краєзнавчий зліт до 21 травня 2017 року.

 

Контактна особа: (098) 224 04 97, Анна Павлюк, заступник директора з методичної роботи Київського центру дитячо-юнацького туризму, краєзнавства та військово-патріотичного виховання

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]