Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

20 квітня відкриється нове сучасне футбольне поле у Святошинському районі

(подію завершено)

20
квітня четвер
час проведення 17:00
вул. Якуба Коласа, 23

20 квітня о 17:00 у рамках відкриття сучасного міні-футбольного поля, збудованого Святошинською РДА, відбудеться майстер-клас від професійних футболістів «Арсенал-Київщина». Відкриє футбольне поле голова Святошинської РДА Володимир Каретко.

Після завершення майстер-класу запланована фотосесія з футболістами: захисником Харрисоном Омоко (Нігерія), напівзахисником Владиславом Пасечнюком, воротарем Андрієм Желизком.

Футбольне поле збудоване з використанням сучасних технологій, що дозволяє використовувати його упродовж року за різних погодних умов, із застосуванням технологій відводу вологи та витривалим покриттям. Майданчик оснащено захисною сіткою. Мешканці мікрорайону можуть використовувати поле у будь-який час.

Це друге сучасне футбольне поле, збудоване Святошинською РДА. Нагадаємо, що минулого року відкрили перше поле із сучасним покриттям на вул. Симиренка, 22Б. 

 

Місце проведення: вул. Якуба Коласа, 23 (у дворі)

 

Телефон для акредитації представників ЗМІ: (050) 545 34 25

Акредитуватися журналісти також можуть, надіславши листа з інформацією про назву ЗМІ, прізвище та ім’я журналістів та їхні контактні дані на електронну адресу [email protected]

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]