Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

20 січня в Шевченківському районі відбудуться урочистості з нагоди Дня Соборності України

(подію завершено)

20
січня п'ятниця
час проведення 12:00
галерея «Хлібня» НЗ «Софія Київська»

20 січня о 12:00 у Шевченківському районі розпочнуться урочистості з нагоди Дня Соборності України. Місцем святкування символічно стане Національний заповідник «Софія Київська», адже саме на Софійському майдані 22 січня 1919 року було проголошено Акт злуки УНР і ЗУНР.

У програмі заходу: нагородження сімей загиблих учасників АТО медалями «За жертовність та любов до України» та перегляд виставки «Держава творилась віками. Держава будується нині».

Участь в урочистостях візьмуть: Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет, голова Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації Олег Гаряга, директор Департаменту культури КМДА Діана Попова, члени Спілки ветеранів АТО Шевченківського району, сім’ї загиблих учасників АТО, громадськість.

 

Місце проведення: вул. Володимирська, 24, приміщення Будинку духовної Консисторії (галерея «Хлібня») Національного заповідника «Софія Київська»

 

Акредитація представників ЗМІ (назва ЗМІ, контакт та ПІБ журналіста) за телефонами (044) 234 42 24, 234 63 66 або на електронну пошту [email protected]

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]