Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

21 березня в КП УЗН Подільського району презентують пункт збору зношених шин

(подію завершено)

21
березня вівторок
час проведення 11:00
вул. Дмитрівська, 16А, КП УЗН Подільського району

21 березня об 11:00 на виробничій базі КП УЗН Подільського району презентують пункт збору зношених шин за участю начальника Управління екології та природних ресурсів КМДА Андрія Мальованого, генерального директора КО «Київзеленбуд» Михайла Наконечного та ТОВ «Мебіус Груп». Про це повідомили в КО «Київзеленбуд».

Акредитація представників ЗМІ за тел.: (099) 231 38 12

 

Місце проведення: вул. Дмитрівська, 16А (Подільський район)КП УЗН Подільського району

 

Довідково:

Динамічний ріст кількості автомобілів у світі призводить до накопичення зношених автомобільних шин. Щорічно в Україні накопичується близько 150 тис т використаних автопокришок. За статистичними даними, лише 8% із них утилізують, інші – викидають на неконтрольовані звалища. Лише в столиці налічується близько 1 мільйона автомобілів, тому утилізація використаних шин у місті є дуже гострою проблемою, яка потребує свідомого ставлення та активної участі у її вирішенні.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]