Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

23 листопада відбудеться Інвестиційний форум міста Києва

(подію завершено)

23
вересня п'ятниця
час проведення 09:00 — 19:00
вул. Велика Васильківська, 55

23 листопада у НСК «Олімпійський» відбудеться Інвестиційний форум міста Києва, організований Київською міською державною Адміністрацією.

До участі у Форумі запрошені видатні зарубіжні та українські економісти, державні діячі, представники українського та міжнародного бізнесу, міжнародних фінансових організацій та фондів.

Програмою Форуму передбачено проведення панельних дискусій щодо інвестування і розвитку Києва та презентації проектів у сферах інфраструктури, енергозбереження, ІТ-технологій, соціальної сфери, промисловості і нерухомості.

Серед спікерів Форуму:

- Київський міський голова Віталій Кличко;

- перший заступник голови КМДА Геннадій Пліс;

- заступники голови КМДА – Ілля Сагайдак, Петро Пантелеєв, Олександр Спасибко, Микола Поворозник, Ганна Старостенко;

- Голова Управління інформаційно-комунікаційних технологій та захисту інформації КМДА Юрій Назаров, та інші.

Кожна сесія панелі буде закінчуватися дискусійною платформою, що дасть можливість усім учасникам на найвищому рівні обговорити проблеми розвитку Києва та залучення інвестицій в економіку столиці. Також під час Форуму представники українського бізнесу матимуть змогу представити свої проекти та провести переговори з потенційними інвесторами щодо їх спільної реалізації.

 

Місце проведення: НСК «Олімпійський», вул. Велика Васильківська, 55

 

Для своєчасної реєстрації необхідно підтвердити участь у Форумі до 01 листопада за допомогою реєстраційної форми, або за телефоном (093) 362 58 99

У разі виникнення запитань прохання звертатися за електронною адресою –[email protected]

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]