Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

24 жовтня презентують муніципальну соціальну мережу «СПІЛЬНО»

(подію завершено)

24
жовтня середа
час проведення 11:00
вул. Богдана Хмельницького, 8/16

24 жовтня об 11:00 Департамент суспільних комунікацій КМДА та Громадська організація «Укрмедіа» запрошують на презентацію нової Інтернет-платформи для діалогу та консультацій між державною адміністрацією та громадянським суспільством (муніципальна соціальна мережа «СПІЛЬНО»), яку мають запровадити у столиці.

Передбачається, що платформа «СПІЛЬНО» стане корисним інтерактивним помічником активної громадськості, максимально об’єднає всі міські інструменти демократії участі на одному ресурсі та базуватиметься на принципах взаємоповаги, діалогу та порозуміння між владою та організаціями громадянського суспільства.

Серед набору функцій мережі – можливість створити персональну сторінку організації, вести власний блог, інформувати учасників про свою активність, а згодом запропонувати ініціативу, ідею, проект, пропозицію, знайти однодумців, партнерів, волонтерів, спонсорів, отримати консультацію від представників влади та багато іншого.

Детальніше про мережу: https://spilno.org/technologies/municipal-social-network

 

Місце проведення: вул. Богдана Хмельницького, 8/16 (ст. м «Театральна»), Українське національне інформаційне агентство «Укрінформ».

 

Реєстрація за посиланням: https://tinyurl.com/yathvt25.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]