Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

27 червня о 17:00 до Києва прибудуть учасники литовського телевізійного проекту «Національна експедиція»

(подію завершено)

27
червня середа
час проведення 17:00

27 червня о 17:00 відбудеться церемонія зустрічі учасників литовського телевізійного проекту «Національна експедиція», які припливуть кораблем «Вітаутас Великий» до столиці. Судно пришвартується біля причалу № 10 Річкового вокзалу на Подолі.

Учасники заходу:

представник Посольства Литовської Республіки в Україні;

керівник Національної експедиції професор Альфредас Бумблаускас;

голова Подільської районної в місті Києві державної адміністрації Валентин Мондриївський;

директор Департаменту культури КМДА Діана Попова.

Також участь у заході візьмуть представники дипломатичного корпусу, депутати Київської міської ради, представники Міністерства закордонних справ України.

Серед учасників експедиції: вчені, викладачі вишів, історики, музикознавці, природознавці, журналісти, ведучі теле- і радіопрограм, музиканти, ресторатори.

Загалом команда експедиції складається із 43 осіб.

Довідково.

Унікальний литовський телевізійний проект «Національна експедиція» триватиме в Україні до 12 липня 2018 року. Проект існує вже четвертий рік, і в ньому беруть участь відомі литовські історики, журналісти, представники шоу-бізнесу. Проект виконується на замовлення Національної телерадіокомпанії Литви, відзнятий матеріал транслюється литовським телебаченням (планується створити 25 телепередач). Команда експедиції пливтиме Дніпром на історичному кораблі «Вітаутас Великий», таким чином сприяючи популяризації спільної історії Литви і України, знайомлячи глядачів з українською культурою, природніми та історичними пам’ятками, сьогоденням, зміцнюючи литовсько-українські зв’язки.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]