Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

2 березня Київ презентує нову систему електронного запису в ДНЗ міста Києва

(подію завершено)

02
березня четвер
час проведення 10:00
вул. Б. Хмельницького, 8/16

У четвер, 2 березня, о 10:00 за участю заступника голови Київської міської державної адміністрації Ганни Старостенко відбудеться публічна презентація нової системи електронного запису дітей до дошкільних навчальних закладів міста Києва. Участь у заході також візьмуть директор Департаменту освіти і науки; молоді та спорту Олена Фіданян, директор координаційного центру IT-технологій Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Ксенія Плєвако, технічний директор компанії «KitSoft» Олександр Єфремов.

Учасники прес-конференції розкажуть про нові можливості платформи, її переваги, яким чином буде працювати автоматизована система набору в ДНЗ і які кроки мають здійснити батьки міста Києва для реєстрації в новій системі.

 

Місце проведення: вул. Б. Хмельницького, 8/16

 

Телефони для акредитації представників ЗМІ: (044) 202 74 61, 202 74 48

 

Акредитуватися журналісти також можуть, надіславши листа з інформацією про назву ЗМІ, прізвище та ім’я журналістів та їхні контактні дані на електронну адресу: [email protected] (у темі листа обов’язково зазначити назву події)

 

      Особа для координації на місці: Галина Шпак, (093) 799 86 18

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]