Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

30 березня відбудеться громадське обговорення нової редакції Статуту столичної громади

(подію завершено)

30
березня четвер
час проведення 14:00
каб. 1017, КМДА

30 березня о 14:00 розпочнеться обговорення розділів проекту Концепції нової редакції Статуту територіальної громади міста Києва.

Зокрема, як повідомляє Департамент суспільних комунікацій, на обговорення буде винесено:

- VІІ «Загальні засади організації та функціонування системи місцевого самоврядування» (під керівництвом кандидата юридичних наук, професора кафедри адміністративного, господарського та фінансового права Академії праці, соціальних відносин і туризму Віктора Кравченка);

- ХІ «Матеріальна та фінансова основи територіальної громади» (під керівництвом кандидата наук із державного управління Олександра Слобожана).

Нагадуємо, що проект Концепції, графік засідань усіх робочих груп, надані киянами пропозиції і зауваження розміщені у соціальній мережі Facebook створена група «Концепція Статуту міста Києва».

Традиційно засідання планується провести в режимі онлайн-трансляції.

Взяти участь у обговоренні зазначених розділів проекту Концепції можна, зателефонувавши у Відділ з питань місцевого самоврядування Департаменту суспільних комунікацій за номером (044) 230 92 07.

 

Місце проведення: вул. Хрещатик, 36, каб. 1017, КМДА

 

Акредитація представників ЗМІ за тел.: (044) 202 74 61, 202 74 48

Акредитуватися журналісти також можуть, надіславши листа з інформацією про назву ЗМІ, прізвище та ім’я журналістів та їхні контактні дані на електронну адресу: [email protected] (у темі листа обов’язково зазначити назву події)

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]