Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

5 листопада відбудеться прес-брифінг щодо призову на військову службу

(подію завершено)

05
листопада понеділок
час проведення 13:00 — 14:00

У понеділок, 5 листопада о 13:00 відбудеться брифінг щодо призову на військову службу, військову службу за контрактом, служби в резерві у підрозділах Територіальної Оборони і заходів із мобілізації.

У брифінгу візьмуть участь:

  • Військовий комісар Київського військового комісаріату полковник Клявлін Сергій Володимирович;
  • Командир кадру бригади територіальної оборони Київського МВК Білосвіт Микола Володимирович;
  • Заступник військового комісара начальник мобілізаційного відділу Кожуховський Валентин Романович;
  • Начальник Відділу з питань мобілізаційної роботи КМДА Білий Олег Костянтинович.

Місце проведення: вул. Хрещатик, 36, 4-й поверх, прес-хол сесійної зали Київради.

Акредитація представників ЗМІ за тел.: 202-74-61, 202-74-26.

Акредитуватися журналісти також можуть, надіславши листа з інформацією про назву ЗМІ, прізвище та ім’я журналістів та їхні контактні дані на електронну адресу: [email protected] (у темі листа обов’язково зазначити назву події).

Передбачено онлайн-трансляцію брифінгу на YouTube каналі міської держадміністрації.

Довідково.

Відповідно до Указу Президента України № 274/2018 від 10.09.2018 «Про внесення змін до Указу Президента України від 15 лютого 2018 року № 33 «Про звільнення у запас військовослужбовців строкової служби, строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2018 році» у жовтні-грудні 2018 року 744 юнаки міста Києва розпочнуть виконання особливо відповідального та почесного державного обов’язку – службу у Збройних Силах України та інших військових формуваннях. Призову до лав ЗСУ та інших військових формувань підлягають громадяни України віком від 20 до 27 років, призовники віком 18–19 років до плану призову не залучаються.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]