Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

12 грудня вперше для сімей учасників АТО/ООС відбудеться інтерактивна програма зі скелелазіння

(подію завершено)

12
грудня неділя
час проведення 10:00 — 10:00

12 грудня, о 10:00, вперше для сімей учасників АТО/ООС відбудеться інтерактивна програма «Легкий старт» зі скелелазіння на базі активного клубу «Funattic».

Місце проведення: вул. Борщагівська, 154, ТРЦ «Мармелад», 6 поверх, клуб «Funattic»).

Акредитація представників ЗМІ і контактна особа на місці: 097-528-96-09, 063-349-55-69 (Шабатіна Анна).

Прохання до учасників дотримуватися маскового режиму. У представників ЗМІ має бути наявний COVID-сертифікат або негативний ПЛР-тест, або експрес-тест на визначення антигена терміном дії 72 години.

За інформацією Київського міського центру соціальних служб, вся сім’я одночасно освоїть правила безпеки та набуде необхідних навичок для старту в скелелазінні, зокрема, лазіння з верхнім страхуванням, лазіння з автострахуванням та боулдеринг. «Легкий старт» є виробленою програмою індивідуальної адаптації новачків. Крім того, з урахуванням особливостей віку та фізичної підготовки відбудуться й сімейні змагання на батутах і смузі перешкод – мотузкового парку.

Під час заходу буде забезпечено супровід досвідчених інструкторів команди 12Climb – Onetwoclimb. Учасники дотримуватимуться всіх карантинних вимог.

Захід відбудеться в рамках програми надання комплексної соціально-психологічної допомоги киянам, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення, учасникам відсічі збройної агресії РФ, бійцям-добровольцям, членам їхніх сімей та членам сімей загиблих (померлих) киян, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення, учасників відсічі збройної агресії РФ, бійців – добровольців» (міська цільова програма «Турбота. Назустріч киянам»).

Організатори: Київський міський центр соціальних служб за сприяння Департаменту соціальної політики КМДА, Служби у справах дітей та сім’ї КМДА, 12Climb – Onetwoclimb, активного клубу «Funattic».

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]