Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

12 січня пройде підсумкове заняття п’ятиденного курсу підготовки киян до Національного спротиву

(подію завершено)

12
січня п'ятниця
час проведення 12:00 — 14:00

12 січня о 12:00 представників медіа запрошують на підсумкове заняття поглибленого п’ятиденного курсу з підготовки громадян до національного спротиву.

Підготовку охочих до національного спротиву здійснюють інструктори КО «Муніципальна охорона», які мають бойовий досвід, за такими напрямами: тактико-спеціальна підготовка в умовах міста та на відкритій місцевості; навички роботи з БПЛА; домедична та інженерна підготовки.

Добровольці, які проходять навчання, під час підсумкового заняття відпрацюють тактику дій з оборони та штурму взводного опорного пункту (ВОП). За сценарієм, група добровольців захищатиме ВОП стрілецькою зброєю (автомати Калашнікова, перероблені під стрільбу страйкбольними пластиковими кулями) в умовах зими. Штурмова група озброєна аналогічною зброєю.

Обидві сторони використовуватимуть також навчальні піротехнічні матеріали, які відповідають бойовим аналогам за світовим та шумовим ефектами. Окрім того, під час навчання учасники попрактикуються у використанні БПЛА.

Зокрема, у програмі підсумкового заняття – надання «пораненому» домедичної допомоги в польових умовах. Інструктори оцінюватимуть діяльність із надання першої допомоги, накладання турнікетів, фіксації «поранень» кінцівок, інших частин тіла, а також подальшої медичної евакуації підручними засобами.

Акредитація медіа обов’язкова до 21:00 11 січня за посиланням: https://forms.gle/m7W5dVfSkwouuajK6

Місце проведення буде надіслано акредитованим представникам медіа після реєстрації.

Також представники медіа зможуть скористатися організованим трансфером. Виїзд на локацію запланований 12.01.2024 об 11:15 від станції метро «Червоний Хутір».

Контактна особа для медіа: Дмитро Андреєв, 050-310-91-35 або [email protected]

Довідково.

Навчання добровольців проходять безоплатно протягом усього року. Охочі пройти навчання з підготовки до національного спротиву мають заповнити форму за посиланням: https://forms.gle/w4v2aeTXFMw2MCL4A. Після завершення Програми підготовки особи, які успішно здали підсумкові практичні тести, отримують сертифікати.

Так, протягом 2023 року близько 20 000 осіб пройшли навчання з підготовки до національного спротиву на базі КО «Муніципальна охорона». Тактико-спеціальні навчання цивільного населення з підготовки до практичних дій із захисту та тероборони столиці – 8 000 киян. Із них понад 2 000 – студенти столичних закладів освіти.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]