Версія для людей із вадами зору

16 вересня київські рятувальники проведуть масштабне навчання: ліквідовуватимуть аварію транспорту

(подію завершено)

16
вересня середа
час проведення 10:00

16 вересня о 10:00 відбудеться командно-штабне навчання рятувальних служб Києва. Зокрема, відпрацьовуватимуть алгоритм дій під час ліквідації наслідків аварії на транспорті.

За легендою навчання, на ділянці дороги відбулось зіткнення маршрутного автобусу з паливозаправником. У результаті зіткнення маршрутний автобус із пасажирами перекинувся, внаслідок чого 9 осіб постраждало. Із паливозаправника почало виливатись на дорогу пальне і загорілось, існує загроза вибуху. Постраждалі пасажири самостійно не можуть вибратись із перевернутого автобуса. Рятувальні служби міста відпрацюють спільні дії щодо вивільнення постраждалих із понівеченого автобуса та ліквідації наслідків дорожньо-транспортної пригоди.

До навчань буде залучена спецтехніка.

Місце проведення: ділянка дороги Р-01, навпроти готелю RAMADA, біля підземного переходу автобусної зупинки готель «Рамада Енкор», поруч із АЗС «Shell» (50.339334, 30.554656).

 

Акредитація представників ЗМІ за тел.: 202-74-61, 202-74-26.

Акредитуватися журналісти також можуть, надіславши листа з інформацією про назву ЗМІ, прізвище та ім’я журналістів та їхні контактні дані на електронну адресу: uizdpi@gmail.com (у темі листа обов’язково зазначити назву події).

Контактна особа на місці: Марія Свідзінська, 063-812-84-32.   

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua