Версія для людей із вадами зору

17 травня із нагоди Міжнародного дня музеїв відбудуться урочистості у Театрі оперети

(подію завершено)

17
травня п'ятниця
час проведення 13:00

17 травня о 13:00 у приміщенні Київського національного академічного театру оперети відбудуться урочистості з нагоди Міжнародного дня музеїв, який відзначають щорічно 18 травня. Про це повідомили у Департаменті культури КМДА.

У рамках заходу кращим фахівцям музейної справи буде вручено відзнаки Київського міського голови та Грамоти й Подяки Департаменту культури КМДА. «Родзинкою» заходу стане комічна опера Гаетано Доніцетті «Дзвіночок».

Місце проведення: Київський національний академічний театр оперети, вул. Велика Васильківська, 53/3.

Довідково.

18 травня світова культурна громадськість відзначає Міжнародний день музеїв. Це професійне свято хранителів загальнолюдської культури й національних цінностей було започатковане у 1977 році за рішенням Генеральної конференції Міжнародної ради музеїв.

Сьогодні Міжнародний день музеїв відзначає близько 50 тисяч музеїв світу у майже 200 країнах (у тому числі, понад 550 музеїв України).

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua