Версія для людей із вадами зору

20 травня в Києві у відреставрованому Подільському РАЦС пройде перша церемонія одруження

(подію завершено)

20
травня четвер
час проведення 12:00

20 травня о 12:00 відбудеться відкриття Подільського районного РАЦС після реставрації. Роботи були розпочаті наприкінці 2019 року.

Участь у відкритті РАЦС візьмуть заступник голови КМДА Володимир Прокопів та директор  Департаменту охорони культурної спадщини Олександр Никоряк.

Спікери розкажуть про деталі реставрації Подільського РАЦС, про плани щодо реставрації об’єктів на поточний та наступні роки, про прогалини у пам’яткоохоронному законодавстві, про те, як можна зберегти культурну спадщину в Києві та інших містах України і що для цього потрібно.

«Реставрація РАЦС тривала близько 1,5 роки. Уже завтра матиму за честь відкрити районний РАЦС після реставрації і принагідно анонсую першу церемонію укладання шлюбу у день відкриття», – повідомив заступник голови КМДА Володимир Прокопів.

Акредитація представників ЗМІ за електронною адресою: uizdpi@gmail.com

У листі необхідно вказати інформацію про назву ЗМІ, прізвище та ім’я журналістів та їхні контактні дані. У темі листа зазначити назву події.

Місце проведення: вул. Борисоглібська, 6, Подільській РАЦС.

Контактна особа на місці: Наталія Пругар, 098 265 04 32.

Прохання до представників ЗМІ – дотримуватися маскового режиму та тримати дистанцію у 1,5 метри із колегами та учасниками заходу.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua