Версія для людей із вадами зору

21 грудня відбудеться відкриття міського Туристично-інформаційного центру

(подію завершено)

21
грудня понеділок
час проведення 11:00 — 11:30

21 грудня об 11:00 у будівлі Київської міської державної адміністрації відбудеться відкриття міського Туристично-інформаційного центру.

У новому Туристично-інформаційному центрі мешканці міста та гості столиці зможуть отримати всю необхідну інформацію про Київ, а також мапу столиці, подивитися промо-ролики та відчути атмосферу міста. 

Організатором події є Управління туризму та промоцій КМДА. 

Учасники:

  • Марина Хонда – заступниця голови Київської міської державної адміністрації з питань здійснення самоврядних повноважень;
  • Марина Радова – начальниця Управління туризму і промоцій Київської міської державної адміністрації.

Місце проведення: вул. Хрещатик, 36 (адмінбудівля КМДА, вхід з боку ЦУМу).

Контактна особа: Олександра Малиновська, 050-621-42-63.

Акредитація представників ЗМІ за електронною адресою: uizdpi@gmail.com (у темі листа обов’язково зазначити назву події). Також у листі необхідно вказати інформацію про назву ЗМІ, прізвище та ім’я журналістів та їхні контактні дані.

Увага! У зв’язку з карантинними обмеженнями кількість представників ЗМІ обмежена. Просимо також дотримуватися маскового режиму та тримати дистанцію у 1,5 метри із колегами та учасниками заходу.

Довідково.

Із метою розвитку міської інфраструктури, подальшого залучення туристів до Києва та значного збільшення гостей міста напередодні новорічних свят було прийнято рішення щодо відкриття Туристично-інформаційного центру в грудні. Показово, що у період пандемії столицю відвідали понад 1,5 мільйона тільки внутрішніх туристів.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua