Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

22 травня відбудеться урочисте вручення Мистецької премії «Київ»

(подію завершено)

22
травня середа
час проведення 12:00

22 травня о 12:00 відбудеться нагородження кращих митців Києва у галузі літератури, кіномистецтва, музичної композиції, театрального і образотворчого мистецтв, журналістики, народного декоративного мистецтва, хореографії та циркового мистецтва.

Подія розпочнеться об 11:00 виставкою творів лауреатів у галузях образотворчого та народного декоративного мистецтв. У програмі урочистої церемонії – знайомство і презентація лауреатів, відзначення та вручення нагород, мистецькі привітання творчих колективів.

Метою проведення заходу є відзначення та нагородження лауреатів за оригінальні інновації у мистецькій сфері, створені за останні три роки.

Мистецька премія «Київ» – 2019 присвячена Дню Києва і відбудеться за участю керівництва Київської міської державної адміністрації, Департаменту культури, постійної комісії Київської міської ради з питань культури, туризму та інформаційної політики, голів Національних творчих спілок України.

Місце проведення: Київська муніципальна академія естрадного і циркового мистецтв (вул. Жилянська, 88).

Акредитація представників ЗМІ: тел. (044) 539-33-31, [email protected].

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]