Версія для людей із вадами зору

26 лютого презентують електронні учнівські квитки для школярів

(подію завершено)

26
лютого середа
час проведення 16:30

26 лютого о 16:30 журналістам презентують електронні учнівські квитки, які отримають учні спеціалізованої школи № 80. Також відбудеться нагородження учасників квесту серед школярів – власників учнівських квитків.

Під час презентації заступник голови КМДА Валентин Мондриївський та директор Департаменту інформаційно-комунікаційних технологій КМДА Юрій Назаров розкажуть журналістам про функціонал учнівських квитків та подальші етапи їхнього розповсюдження.

Окрім цього, для журналістів відбудеться екскурсія школою. Навчальний заклад оснащено системою відеоспостереження із 20 камерами та інтерактивним кабінетом Apple learning centre, де проводять уроки природничих і точних наук. Це єдина в Україні комунальна школа з подібним обладнанням.

Нагадаємо, що перші квитки передали до 35 шкіл Києва. Електронні документи, які замінять паперові квитки, призначені для безкоштовного проїзду у громадському транспорті.

Місце проведення: бульвар Дружби Народів, 12-Б.

Акредитація представників ЗМІ за електронною адресою: yana.semeniuk@kmda.gov.ua

Контактна особа: Яна Семенюк, (066) 876-52-12.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua